Terug naar overzicht

Maasgouw is eerste bijvriendelijke gemeente van Limburg

De gemeente Maasgouw heeft het predicaat ‘Bijvriendelijke’ gemeente gekregen. In onze gemeente leven 116 verschillende soorten bijen en dat is opmerkelijk veel. Dit komt doordat het landschap in onze gemeente erg geschikt is voor wilde bijen. Maar ook omdat Maasgouw maatregelen neemt om de leefomgeving van wilde bijen te verbeteren.

 

Nederland Zoemt

Maasgouw is samen met de gemeente Horst aan de Maas de eerste gemeente in Limburg met het predicaat ‘Bijvriendelijke gemeente’. Het predicaat wordt uitgereikt door Nederland Zoemt; een project van Landschappen NL, Naturalis, IVN en Natuur & Milieu. VVD Maasgouw is erg blij met dit predicaat, wat als onderdeel van het verkiezingsprogramma is opgenomen.

Zie ook de website van Gemeente Maasgouw voor meer informatie.