Terug naar overzicht

CARLA PETERS LIJSTREKKER VERKIEZINGEN GEMEENTERAAD 2022

Carla Peters is door de leden van VVD Maasgouw, op voordracht van het bestuur van VVD Centraal Limburg, unaniem gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen 2022 in Maasgouw. Dat heeft het bestuur van VVD Centraal Limburg bekend gemaakt. Haar enthousiasme, onuitputtelijke energie en resultaatgerichtheid heeft het bestuur doen besluiten haar voor de 2de keer voor te dragen als lijsttrekker voor de Maasgouwse gemeenteraadsverkiezingen. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in 2018 voerde ze ook de kandidatenlijst van de VVD in Maasgouw aan.
 

Momenteel is Carla werkzaam als wethouder voor de VVD in het college van de gemeente Maasgouw. Als net benoemde lijsttrekker geeft ze aan dat er genoeg uitdagingen liggen,  waar we met ons team van VVD Maasgouw graag de schouders onder willen zetten!Lijsttrekker GR 2022