Terug naar overzicht

Carla Peters nieuwe lijsttrekker namens de VVD Maasgouw

De VVD afdeling Maasgouw heeft in haar ledenvergadering van 1 december 2017 Carla Peters uit Linne, unaniem gekozen als lijsttrekker van de VVD Maasgouw voor de komende verkiezingen op 21 maart 2018. Carla Peters is sedert 2004 woonachtig in Linne, getrouwd, trotse moeder, vrijwilliger bij de Weerderhof en behartigt sinds 2014 de dorpsbelangen als raadslid voor de VVD. Eerder was ze werkzaam als intercedent, manager mobiele surveillance en projecten coördinator tussen de gemeente en het bedrijfsleven. Sinds 2017 is ze naast ZZP’er werkzaam in de zorg. Tijdens opgedane werkervaring in het buitenland, heeft zij ervaren dat democratie niet altijd vanzelfsprekend is. Haar advies is dan ook: Breng uw stem uit!    

Carla Peters nieuwe lijsttrekker namens de VVD Maasgouw