Terug naar overzicht

Stem landelijk ook lokaal

Op 17 maart gaan de stembussen weer open. Ook landelijk is het mogelijk om regionaal te stemmen; er staan verschillende Limburgse vertegenwoordigers op de stemlijsten. De lokale VVD-wethouders en overige politici weten maar al te goed dat het belangrijk is om vertegenwoordigers te hebben in Den Haag.

Mocht u gaan stemmen, dan kunnen wij daarom aanbevelen om Limburgs te kiezen. Denk bijvoorbeeld aan onze VVD-toppers:
  • Max Patelski, "oet Mestreeeeech" heeft al een mooi netwerk opgebouwd in Den Haag.
  • Silvio Erkens, heeft o.a. afgelopen dinsdag bij ondernemend Limburg zijn speerpunten goed verwoord.
  • Lars Lambers, heeft als 1 van zijn speerpunten goede verbindingen, essentieel voor o.a. onze economie.
  • Kelly Regterschot, nu ook al actief in Den Haag om onze Limburgse belangen te behartigen.
Als VVD Maasgouw wensen wij de Limburgse kandidaten heel veel succes. Voor uw gemak: Lijst 1 VVD: Silvio kandidaat op plek 18, Kelly kandidaat op plek 36, Max kandidaat op plek 49 en Lars kandidaat op plek 67.

Zie ook onze Facebookpagina (klik hier) voor verdere informatie over de kandidaten.